kuralları hakkında.

Gizlilik şartları ve politikalarımız.

Kişisel bilgilerinizin korunması tarafımızca en önemli konudur. Sağlamış olduğumuz servislerden toplanmış olan kişisel bilgilerinizi T.C. yasaları dahilinde koruma altında tutmaktayız. Bize göndermiş olduğunuz bilgilerinizi sadece servislerin uygulanması için kullanmaktayız. Tarafımızda kayıtlı bilgileriniz (adres, telefon, e-posta vb.) gizlilik koşulları ile belirlenen koşullar dışında asla üçüncü kişiler ile paylaşılmaz.

www.tasarimyazilim.com kişisel bilgilerin gizliliğinin sağlanması ve korunması, bilgilerin yetkisiz kullanılması, üçüncü kişilerin eline geçmesinin önlenmesi için gerekli tüm tedbir ve önlemleri almış olduğunu taahhüt eder. Tarafımızca bu bilgiler ile ilgili gerekli tedbir ve önlemleri almamıza rağmen herhangi bir saldırı sonrası bilgilerin üçüncü kişilerin eline geçmesinden veya bilgilerin zarar görmesinden dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.

www.tasarimyazilim.com internet sitesi Geotrust QuickSSL Premium SSL sertifikası ile 256 bit şifrelenmiştir. Bir Verisign Markası olan QuickSSL Premium bütün bankalarla %100 uyumludur. Quick SSL Premium diğer tüm SSL Sertifikaları gibi x509 ve PKCS standartlarına uygundur. 1024 bit anahtarlı asimetrik (RSA) ve istemcinin gücü oranında 256 bit’e kadar simetrik (RC4, AES) anahtar kullanarak şifreleme yapmaktadır. Quick SSL Premium sertifikaları “Equifax Secure Certificate Authority” Sertifika Otoritesi Kök sertifikası özel anahtarı ile imzalanmaktadır. Bu sertifika bütün mevcut işletim sistemlerinin ve mobil cihazın sertifika deposunda bulunmaktadır.

GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum
ÜYE OL
Yeniliklerden ve kampanyalardan haberdar olmak istermisiniz? Üyelik Sözleşmesi'ni okudum ve kabul ediyorum
Uyarı
Lütfen tüm alanları doldurunuz
Yüklemek istediğiniz resim uzantısı: jpeg ve png olmalıdır. Ayrıca yüklenecek resim boyutunu 10 MB geçmemesi istenmektedir. Aşağıdaki videodan nasıl resim yükleneceğini görebilirsiniz.